ROEVA

Tai yra „Roeva“ slapukų politika, prieinama iš https://roeva.lt

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visose profesionaliose svetainėse, svetainė naudoja slapukus, kurie yra maži failai, atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, siekiant pagerinti jūsų patirtį apsilankant mūsų puslapyje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali sumenkinti arba „sugadinti“ tam tikrus svetainių funkcijų elementus.

Kaip naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių, nurodytų toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių pramoninių standartų parinkčių, kaip išjungti slapukus, visiškai neišjungiant funkcijų, kurias jie prideda šioje svetainėje. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie naudojami jūsų teikiamai paslaugai teikti.

Slapukų išjungimas

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguodami naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, žr. naršyklės žinyną). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų jūsų lankomų svetainių funkcionalumui. Išjungus slapukus, taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl rekomenduojama neišjungti slapukų.

Svetainės nuostatų slapukai

Siekdami suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, mes integruojame funkciją, kad nustatytumėte, kaip ši svetainė veikia, kaip ją naudojatės. Kad prisimintume jūsų nuostatas, turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima panaudoti gerinant jūsų apsilankymus mūsų puslapyje. 

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje išsamiai aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuris yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų žiniatinklyje, kad padėtų mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti, pavyzdžiui, kiek laiko praleidžiate svetainėje ir puslapiuose, kuriuose lankotės, kad galėtume toliau kurti patrauklų turinį.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai paaiškino jums dalykus ir kaip buvo minėta anksčiau, paprastai saugiau palikti slapukus įjungtus, jei jie sąveikauja su viena iš jūsų naudojamų funkcijų mūsų svetainėje. 

Pagarbiai,

UAB “Roeva”